یکشنبه , 6 خرداد 1403 - 6:47 بعد از ظهر

انتقام وحشتناک دختر عاشق پیشه از شهاب ! / پارتی شبانه پرند دسیسه بود !

حوادث رکنا: دختر عاشق پیشه که در رویای ازدواج با پسر پولدار بود، وقتی از سوی او طرد شد برای انتقام دست به اقدامی خطرناک زد .

انتقام جویی دختر عاشق او را به دردسر انداخت. انتقام جویی دختر عاشق باعث شد دختر جوان سه مرد را اجیر کرد تا  پسر مورد علاقه اش را کتک بزنند. رسیدگی به پرونده انتقام جویی دختر عاشق  از یک سال قبل به دنبال شکایت پسر جوانی به نام شهاب  آغاز شد. شاکی پرونده انتقام جویی دختر عاشق در حالی که سر و صورتش کبود بود به پلیس آگاهی رفت و از دختر جوانی به نام سارینا شکایت کرد . متهمان انتقام جویی دختر عاشق دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، شهاب در تشریح جزئیات ماجرا گفت:  دو سال قبل در خیابان با دخترجوانی به نام سارینا که آن زمان ۲۳ ساله بود آشنا شدم و به او ابراز علاقه کردم .رابطه دوستانه من و سارینا آغاز شد و دو سال ادامه داشت .سارینا عاشق من شده بود و از من می خواست با او  ازدواج کنم اما من پس از مدتی از ازدواج با او منصرف شدم و گفتم شرایط ازدواج ندارم .به همین خاطر رابطه دوستانه ام  را با او  تمام کردم. ولی  سارینا بعد از این ماجرا افسرده شد.

وی ادامه داد: بعد از پایان رابطه دوستانه مان او  چند بار با من تماس گرفت تا  به دیدنش بروم اما قبول نکردم .آخرین بار مرا به میهمانی در منطقه پرند دعوت کرد و از من خواست تا همراهش به میهمانی شبانه بروم.من دعوت سارینا را پذیرفتم و دنبال او رفتم اما در بین راه یک باره  او گفت حالش بد شده و از ماشین پیاده شد. همان موقع سه پسر جوان وارد ماشین شدند و به شدت مرا کتک زدند  و طلاهایی را که همراه داشتم دزدیدند .من گمان می کنم آنها با سارینا در ارتباط بودند و دختر جوان با انگیزه انتقام جویی آنها را اجیر کرده بود.

با این  شکایت ماموران پلیس به ردیابی دختر جوان پرداختند و وی را بازداشت کردند .

دختر جوان در همان بازجویی نخست به اجیر کردن سه مرد با انگیزه انتقام جویی اعتراف کرد. به این ترتیب سه مرد جوان نیز بازداشت شدند و در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

محاکمه دختر جوان در پرونده انتقام جویی دختر عاشق

در ابتدای جلسه شهاب به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت و برای متهمان اشد مجازات خواست.

وی گفت : من به سارینا گفته بودم شرایط ازدواج ندارم و به همین خاطر رابطه ام را با او  قطع کردم اما او دست بردار نبود و  برای انتقام جویی سه مرد را اجیر کرد که مرا تا سرحد مرگ کتک بزنند. من از همه آنها شاکی هستم.

وقتی  دختر جوان در جایگاه متهم ایستاد گفت :شهاب پسر پولداری بود و از همان ابتدای آشنایی به من وعده ازدواج داده بود.او می دانست عاشق او شده ام.به همین خاطر  دو سال  مرا فریب داد و یکباره  بی دلیل مرا طرد کرد.او احساساتم را به بازی گرفته بود. به همین خاطر به فکر انتقام جویی افتادم.

من در یک مهمانی با با وحید آشنا شدم و  با او درد و دل کردم و به او گفتم  پسرجوانی مرا به بازی گرفته و حالا به افسردگی مبتلا شده ام. او که دلش برایم سوخته بود قول داد به من کمک کند. به همین خاطر از من خواست تا شهاب را به بهانه‌ای به سمت پرنده بکشانم. من به بهانه رفتن به میهمانی با شهاب تماس گرفتم و او را دعوت کردم .اما در میان راه به دروغ گفتم حالم بد شد است.

وی ادامه داد: من وقتی از ماشین شهاب پیاده شدم وحید و دوستانش سوار ماشین شدند و او را کتک زدند. اما من نمی دانستم آنها طلاهای او را هم سرقت کرده‌اند. من اصلاً قصد سرقت نداشتم و فقط میخواستم شهاب را ادب کنم.

سپس وحید روبه روی قضات ایستاد و جرمش رو گردن گرفت.

وی گفت: من به خاطر سارینا از دوستانم خواستم تا سراغ شهاب برویم .من خودم سوار ماشین شهاب شدم و او را به شدت کتک زدم و گردنبند و دستبند طلایی را که همراه داشت دزدیدم .اما سارینا از نقشه سرقت ما هیچ اطلاعی نداشت و ما پس از تقسیم طلاها چیزی  به او ندادیم.

دو متهم دیگر در پرونده انتقام جویی دختر عاشق جرم شان را گردن نگرفتند

یکی از آنها گفت: من فقط همراه وحید  سوار ماشین شدم و اصلا از نقشه‌او  اطلاعی نداشتم .من دیدم وحید شهاب را به شدت کتک زد.

چهارمین متهم نیز مدعی شد در ماجرای سرقت فقط راننده بوده وهیچ اطلاعی از نقشه سرقت نداشته است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

درباره ی parandabad

مطلب پیشنهادی

تصادف عجیب رانا در رباط کریم

تصادف عجیب رانا در رباط کریم/ رانا نیوجرسی را ترکاند به گزارش روابط عمومی سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *